Санкції за несплату аліментівЛегалізація грального бізнесу: за чи проти?Як не стати обдуреним: 5 порад які допоможуть при покупці квартири в новобудовіГО «Спілка юристів Одеської області» виявила ознаки узгодженості на аукціоні НБУ рекомендує банкам шукати ділову інформацію за допомогою YouControl

Громадська організація «Спілка юристів Одеської області» керується у своїй діяльності принципами добровільності участі, рівноправності її членів, самоврядування, законності та гласності.

Спілка юристів Одеської області об'єднує в собі юристів, адвокатів, науковців і викладачів, представників державної влади та місцевого самоврядування, підприємців, громадян які бажають бути обізнаними про останні зміни в законодавстві України, бути готовими до цих змін, а також завдяки колективним зусиллям учасників Громадської організації впливати на прийняття життєво важливих рішень органами місцевого самоврядування та державної влади.

Головною метою Громадської організації «Спілка юристів Одеської області» є захист інтересів її членів, юридична допомога і підтримка, участь в процесі підготовки законопроектів, рішень органів місцевого самоврядування, захист учасників організації від сваволі місцевих чиновників. Сьогодні у свідомості багатьох виникає необхідність перестати бути пасивним спостерігачем подій, що відбуваються в суспільстві. Виникає бажання стати активним учасником, впливати на процеси відбуваються як на місцевому та на загальнодержавному рівні. Саме для координації та об'єднання зусиль, спрямованих на перетворення оточуючого нас суспільства в кращу сторону, і створена Громадська організація. Основними завданнями громадської організації є сприяння в реалізації законних прав та інтересів громадян, представництво та захист законних інтересів громадян у державних органах, органах місцевого самоврядування, підприємствах, установах та організаціях не залежно від форми власності, надання підтримки членам організації, відстоювання законних інтересів своїх членів способами, що не суперечать чинному законодавству України.

Спілка юристів Одеської області відкрита для нових учасників, які бажають зайняти в житті активну позицію. Членами громадської організації можуть стати всі бажаючі особи, написавши відповідні заяву. Для ознайомлення з правилами участі в організації пропонуємо Вам пройти за наступним посиланням. Для ознайомлення з «Партнерською програмою» пропонуємо Вам пройти за наступним посиланням.

На сайті нашої Організації юристи Одеси та Одеської області зможуть знайти для себе багато нового, обмінятися досвідом, громадяни можуть ознайомитися з юридичною практикою вирішення життєво важливих питань. Підприємці зможуть швидко і кваліфіковано отримати юридичну допомогу, консультування з потрібних питань. Викладачі та аспіранти можуть розміщувати свої наукові роботи, порівнювати їх з практикою застосування тих чи інших норм, бути в курсі змін законодавства. Студенти ВУЗів завдяки активній участі в обговореннях тих чи інших тем зможуть забезпечити собі місце для проходження практики в провідних юридичних фірмах нашого регіону. Громадяни, що бажають взяти участь у найближчих виборах до місцевих рад зможуть отримати організаційну та юридичну допомогу. «Партнерська програма» Спілки юристів Одеської області стане ще одним приємним доповненням для всіх учасників Організації.