Партнерська програма “Спілки юристів Одеської області”

cMfvUcXj[1]

Партнерська програма «Спілки юристів Одеської області» має на увазі під собою взаємодопомогу учасників Організації, а також осіб що приєдналися до Партнерської програми. Участь у партнерській програмі дає можливість учасникам організації отримувати додаткові пільги і блага в підприємствах і організаціях. Для участі у партнерській програмі фізичним особам достатньо стати учасником Організації, відповідного рівня («Дійсний учасник організації» і більш високий рівень), підприємцям досить укласти договір про некомерційне партнерство та взаємодопомогу.  

Привілеї учасника 1 рівня включають в себе:

1. Використання посвідчення учасника Організації для отримання знижок у учасника партнерської програми. Список учасників програми, а також розміри наданих знижок відображається в розділі «Ми рекомендуємо»;

2. Можливість брати участь на виборах до органів місцевого самоврядування, використовуючи підтримку та організаційне забезпечення Організації (потрібен відповідний рівень учасника Організації);

3. Отримання доступу до безкоштовних консультацій з правових питань;

4. Отримання актуальної та достовірної інформації про роботу Організації;

5. Участь у семінарах, що проводяться Організацією з різних актуальних правових питань. Теми проведених семінарів і тренінгів розсилаються учасникам електронною поштою. Учасник може взяти участь в 4 чотирьох семінарах (тренінгах) на протязі року абсолютно безкоштовно. І у всіх інших з 50% знижкою від їх вартості. Семінари проводяться підприємствами організаторами на підставі договору з Організацією, або самою Організацією. 

Привілеї учасника 2 рівня включають в себе:

1. Отримання доступу до безкоштовних консультацій з правових питань;

2. Отримання актуальної та достовірної інформації про роботу Організації;

3. Участь у семінарах з 50% знижкою від їх вартості. 

Підприємці, які уклали з Організацією Договір про некомерційний співпрацю отримують:

1. Безкоштовні консультації з різних правових питань;

2. Розміщення даних про їх компанії (бізнес) на сайті Організації в розділі «Ми рекомендуємо»;

3. Збільшення клієнтської бази, оскільки Організація інформує своїх учасників про надані знижки підприємцем. Знижка надається на підставі пред’явленого учасником Організації посвідчення, а це означає що йому не доведеться витрачати додаткові кошти на виробництво пластикових карт.