Легалізація грального бізнесу: за чи проти?

azartnye-igry-stanut-zakonnymi

У цьому році чиновники вирішили узнаконити азартний бізнес в Україні, який був заборонений з 2009 року. Під час заборони гральних закладів в Раду намагалися внести близько 30 документів, покликаних врегулювати індустрію азарту в країні. Одна з останніх спроб легалізувати гральний бізнес було ініційовано самим Кабінетом Міністрів. І ось урядовий документ дочекався свого часу. Завдяки тому, що легалізація грального бізнесу прописана в меморандумі з МВФ, вона зможе вступити в силу. Чиновники повністю підтримують таку ініціативу, підраховуючи, скільки зможе отримувати держава від індустрії азарту.
Також для відвідувачів казино хочуть зміняти правила відвідування. Тепер увійти можна буде за наявності паспорта, а в самих приміщеннях буде заборонено розміщувати ломбарди.
Що ж з цього приводу думають в Одесі? На думку активістів такий бізнес варто легалізувати, але при цьому потрібно зробити правила жорсткіше і дотримувати контроль над їх виконанням. Також у цієї ініціативи є ряд позитивних аспектів, одним з яких є отримання державою податків. Але ініціативу легалізації не підтримують жителі міста. Вони вважають, що це може підвищити кримінальність і бояться за свою безпеку.
Більш докладно цю тему обговорювали в студії 7 канал представник Союзу юристів Одеської області та партнер юридичної компанії «Legal partner» Євген Іванченко і голова громадської організації Ігор Назаров.

https://www.youtube.com/watch?v=sXQqMeSg_MI

27846182_878842985628926_724928964_o

Приєднайся до групи в контакті – дізнайся більше про свої права!1 коментар “Легалізація грального бізнесу: за чи проти?”

Залишити коментар


two × 7 =