ГО «Спілка юристів Одеської області» виявила ознаки узгодженості на аукціоні

D0992558-B4C0-4CDD-B370-505714499C81_w1080_h608

Найбільший пласт юридичної роботи займає виявлення та дослідження ймовірних порушень. Оперативність грає ключову роль, особливо, якщо це справа щодо оскарження результатів аукціону.

Що робить в рази швидшим пошук доказів, виявлення фактів? Мобільністю нового покоління необхідно користуватися. Все більше появляється програм, гаджетів, технологій, які допомагають, у тому числі і «скучним» юристам.

Не новою, а уже «з довірою» являється аналітична система «YouContrоl».

Наведемо приклад.

ГО «Спілка юристів Одеської області» у рамках громадської перевірки займається, в тому числі, виявленням порушень в сфері закупівлі, зокрема пошуком ознак узгодженості.

Нещодавно стало відомо, що дві компанії ТОВ «Спеціалізоване монтажне управління протипожежної автоматики» (код ЄДРПОУ 00228602) та ТОВ «Інстал Констракшн» (код 41015280) разом брали участь в аукціоні із надання послуг з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання, замовником якого виступало Державне підприємство «Білгород – Дністровський морський торговельний порт».

За допомогою пошуку зв’язків аналітичної системи «YouContrоl» виявилось, що два підприємства мають спільну реєстрацію місця знаходження. На пошук інформації знадобилася одна хвилина.Снимок экрана (23)

Результат – Антимонопольним комітетом України одразу відкрито власне розслідування щодо викладених обставин.

Викривати ймовірне порушення стає простішим. 

Приєднайся до групи в контакті – дізнайся більше про свої права!Залишити коментар


× 3 = fifteen