«Сьогодні громадськість і юристи можуть взяти участь в доопрацюванні нових проектів процесуальних кодексів»

527827ace8c2a155157f56a1d93ad2c0

23 березня 2017 року Верховну раду України був переданий проект Закону «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства та інших законодавчих актів». Ініціатором прийняття даного документа став президент України Петро Порошенко.
В даний час проходить етап внесення поправок і доповнень до зазначеного законопроекту. Глава правління ГО «Спілки юристів Одеської області» Олександр Рябець розповів про унікальність даного процесу і що принесе українцям прийняття такого документа.
- Новий документ не ідеальний, але там є безліч розумних і дуже потрібних нашій країні змін. Саме унікальне – то, що, мабуть, вперше практикуючі юристи, судді та інші професіонали в своїй області отримали можливість взяти участь у створенні цього документа.
Зараз кожен бажаючий може запропонувати свої правки і доповнення до нового закону. Наша організація бере активну участь в даному процесі, і я закликаю всіх, кому небайдуже майбутнє нашої країни, і у кого є конструктивні пропозиції відправляти їх мені. Тільки спільними зусиллями ми зможемо змінити закони в Україні так, щоб вони дійсно працювали на благо кожного громадянина.
Особисто мене радує той факт, що законодавча влада в нашій країні вийшла на той рівень, коли готова приймати зворотній зв’язок від тих людей, для яких вона пише закони. Я неодноразово спілкувався з представниками Ради з питань судової реформи та профільним комітетом Верховної Ради і бачу, що вони і справді готові не тільки вислухати наші пропозиції, а й прийняти їх до відома.
Вважаю, якщо ми хочемо будувати європейське майбутнє в Україні, то повинні не чекати, поки хтось все зробить і вирішить за нас, а потім нарікати на недосконалість законодавства, а самі прийняти максимальну участь в даному процесі.

Свої пропозиції можна надсилати на електронну адресу: spilka.od@gmail.com

Приєднайся до групи в контакті – дізнайся більше про свої права!1 коментар “«Сьогодні громадськість і юристи можуть взяти участь в доопрацюванні нових проектів процесуальних кодексів»”

  1. Мишель:

    У мене є пропозиції щодо покращення законодавства у сфері сільськогосподарського виробництва. Ви можете посприяти їх розгляду в органах?

Залишити коментар


nine − = 3